Tak ako ste na tom vy? Považujete sa za skúseného milenca, ktorého už nemôže nič prekvapiť? Zažili ste si svoje už s viacerými ženami a partnerkami a myslíte si, že vás už nič nezaskočí, ak jej stiahnete z tela nohavičky? Možno sa mýlime, ale vždy vás môže čosi zaskočiť, predovšetkým údivy na jej prirodzení ukryté za jej nohavičkami.

Vieme, aké trendy môžete očakávať pod jej nohavičkami...

Metóda „Vaginálna kúra"

Začnime niečím novým v našich končinách ešte pomerne málo známou metódou takzvanou „vaginálnou kúrou“. Ide o zložitejší postup, pri ktorom sa najcitlivejšia ženská partia zbavuje chĺpkov, hĺbkovo sa prečistí, regeneruje a ako záver sa natrie výnimočnou maskou z výťažkov papáje. Muži túto metódu u svojich partneriek neobľubujú, nakoľko ich vagína nemôže byť krátko po zásahu zaťažovaná tak, ako boli zvyknutí predtým. Celá takáto procedúra trvá skoro hodinu a vyjde záujemkyňu zhruba na päťdesiat eur. Avšak prax hovorí, že väčšina slovenských žien sa zvyčajne spoľahne na osvedčenú metódu klasického holenia žiletkou alebo s brazílskym voskom.

Vaginálne víly

Stretli ste sa s pojmom „vaginálne víly“? Nehovoríme teraz o žiadnej erotickej pomôcke, či o nejakom nápoji. Ide o odborný názov, skôr v obraznom ponímaní a aj v tomto prípade je oň veľký záujem. Je vraj dokázané, že každá žena ukrýva vo svojom lone takzvané „libido víly“. Je na vás, čo si o tom myslíte, ale zdá sa nám, že niečo na tom bude...

Nepokosený trávnik

Určite ste mali dočinenia s prirodzením, ktoré bolo ako „nepokosený trávnik“. I keď v súčasnej dobe je „in“ holé prirodzenie, predsa sa môžete stretnúť i s prirodzením, ktoré je posiate dlhšími chĺpkami. Je to celkom zaujímavé naďabiť na neoholený ženský rozkrok. Je to akési čaro prírody, kedy si ženy nechávajú zarásť svoju najvzácnejšiu časť svojho tela. Niekomu to môže byť po vôli, inému zase nie. Do ktorej skupiny patríte vy?

Ďalšie trendy

Ešte na jej prirodzení sa môžete stretnúť so samolepiacimi trblietkami, či s tetovaním jej najobľúbenejšej filmovej postavy. Nebuďte prekvapení, ak jej stiahnete nohavičky a uvidíte tam niečo, čo sme opísali vyššie. Alebo dokonca niečo iné, pretože možnosti existuje určite viac. Rozhodne stojí za to zistiť, čo tá vaša má nové v nohavičkách, čo poviete? Alebo ak nemá, skúste jej navrhnúť to, čo sa páči vám. Istotne ocení, že sa zaujímate o jej priestor tam dole...