Chlapi sú už raz takí. Ženú sa za tým, aby ich penis bol dlhší a hrubší a pritom akoby úplne zabúdali na to, že ženám je to v podstate jedno. Prečo je to tak? Pravdepodobne môžeme príčinu hľadať v ich súťaživosti. Väčšina mužov je so svojím penisom nespokojná už len z princípu. Žiadny dôvod na to nemajú a predsa sa snažia rôznymi spôsobmi svoj penis zväčšiť. Nechcú proste zlyhať v posteli. Poďte sa spolu s nami pozrieť na najčastejšie metódy.

Väčší penis vďaka cvikom

Základom týchto cvikov sú špeciálne techniky, ktoré do penisu pomáhajú nahnať krv pomocou krvnej cirkulácie. Týmto spôsobom je možné dosiahnuť predĺženie penisu až o 8 centimetrov a rozšírenie zhruba o 4 centimetre. Cviky však okrem zväčšenia penisu pomáhajú aj pri dosiahnutí lepšej erekcie. Ich nevýhodou je však čas. Kým muž dosiahne viditeľné výsledky, prejde aj rok a to musí cvičiť naozaj pravidelne. Polhodina každý druhý deň.

Vákuové pumpy na penis ako rýchla záchrana

Vákuové pumpy na penis vytvárajú podtlak, vďaka čomu sa v penise zhromaždí krv a dôjde k jeho dočasnému zväčšeniu. Hovorí sa, že ak pumpy používate často, môžete zaznamenať i dlhodobé zväčšenie penisu. Avšak často za cenu potrhaných žiliek v pokožke penisu. Treba tiež myslieť na to, že pumpy penis skôr rozšíria než predĺžia.

Lieky na zväčšenie penisu

Dnes máme lieky už prakticky na všetko. Tak prečo by nemohli byť aj na mužskú pýchu? Niektoré dokážu podporiť potenciu, iné zlepšiť erekciu a tým zväčšiť i penis v stave vzrušenia. Ich nevýhodou je, že účinok nie je trvalý a keď prestanú účinkovať, zmizne aj erekcia a zväčšenie. Treba si uvedomiť, že sú veľmi nápomocné pri prežití lepšieho a najmä dlhšieho sexu, avšak dlhší a väčší penis vám rozhodne nezabezpečia. Spôsobov, ako zväčšiť penis, je niekoľko. Najlepšie však urobíte, ak sa s veľkosťou svojho penisu prestanete zaoberať a začnete si naplno užívať sex. Ženám na dĺžke predsa len až tak nezáleží.