Od nepamäti sa nám posteľ spája s dvoma činnosťami: spánkom a sexom. Obe činnosti sú zdraviu prospešné a nie je našou úlohou dokázať, ktorá z nich je lepšia. Naším poslaním je dať vám pár tipov na to, ako si svoje radovánky vylepšiť. Základom kvalitného sexu je spokojná a dobre naladená partnerka. Tak, ako človek, aj partneri prechádzajú istými obdobiami vývoja. Ich vzťah dozrieva. Vraví sa, že jablko nepadá ďaleko od stromu. V tomto zmysle by sme mohli za strom považovať muža a ženu a jablkom je ich vzťah. Ak má strom dostatok vlahy a slnka – lásky, padajúce jablko  - sex sa môže odkotúľať ďaleko preďaleko a bude fantastický. Ako to dosiahnuť a čo nesmie chýbať v posteli? Tak v prvom rade si zabezpečte dobrý matrac, manželia s deťmi aj perinu (určite nezabudnúť dvojitú) a veľa veľa snahy a trpezlivosti. Aj starí milenci sa musia ustavične učiť novým kúskom a trikom, či tantrickým polohám. Ideme ale ku konkrétnym tipom:

Partnera si najprv pripravte.

Nastavte sa na rovnakú vlnovú dĺžku. Páni, nebojte sa priblížiť sexuálnym fantáziám svojej partnerky. To, či sa k nim naozaj blížite, zistíte hneď – dychtivo bude čakať, ktorej časti tela sa najbližšie dotknete. Odvážnejšie a nedočkavé partnerky vás budú navigovať samé.

Zmeňte rutinu.

Ak ste si zvykli začať predohru bozkávaním na ústa, skúste ju prekvapiť a bozkajte ju na miestach, ktoré sa nedostávajú vašej častej pozornosti. Teraz nemyslíme erotogénne zóny, ktoré poznáte, vyberte sa na dobrodružnú cestu po jej tele a nájdite nové, neprebádané zákutia, nové malinkaté ostrovy slasti a rozkoše. Budete prekvapení koľko ich nájdete a ona tiež.

Nezabúdajte ani na tradičné miesta jej tela.

Jej prsia sa vám odvďačia pri vzrušení svojou plnosťou, jej bruško sa začne chvieť a motýliky v podbrušku pocítite aj vy. Nie je to len o samotnej erekcii, ale aj o pocite, ktorý sprevádza čistú, živočíšnu lásku. Motýliky prebúdzajúce zmysly a ich dotyky krídel prebudia ďalšie a ďalšie miesta a zmysly. Keď budete venovať dostatok pozornosti jej rozkoši, jej telu, jej perám, neodolá a vráti vám to ako bumerang. No nezabúdajte, že nikdy ju nenúťte robiť veci, ktoré si nepraje. Ani vy nedovoľte robiť veci, ktoré sa vám priečia. Experimentujte, ale bez nátlaku a citového vydierania.

Použite v posteli detský olejček.

Prevonia atmosféru, prebudí iné zmysly, dá vám priestor dostať sa všade a navyše v nej prebudíte pocit istoty. Nezabúdajte ju pritom sledovať a stupňovať alebo znižovať intenzitu dotykov, prípadne zmeňte polohu.

Naučte sa vycítiť okamih..

..kedy je čas do nej pomaly vniknúť, kedy je pripravená. Každá žena je jedinečná osobnosť a má rôzne nároky. Ale v okamihu, kedy prestane ovládať svoje nohy a ruky, v okamihu, kedy vás chce cítiť, priam vtiahnuť do svojho lona, vám to dá patrične najavo. Ako, musíte zistiť sami. Ak budete prirýchli, môže to byť pre ňu menší problém a jej koncentrácia na dokonalý pôžitok sa naruší. Nemusí byť jednoduché ju na to opäť naladiť a sex si neužije. Takže celý veľkolepý predkoncert pokazíte nevhodným načasovaním vniknutia do jej lona. Nemyslite si, že ak je žena vlhká, je pripravená prijať vašu pýchu. Žena zvlhne aj pri pohľade na jahody so šľahačkou, no to neznamená, že je pripravené aj jej vnútro. Možno sa to zdá byť naoko hlúposť, ale bude vám za tieto okamihy veľmi a dlho vďačná.

Nezvyčajné praktiky.

Ak nemáte problém s partnerom komunikovať, máte jasné predstavy o sexe a o praktikách, skúste medzi nich zaradiť niečo nezvyčajné, výnimočné. Veľa mužov sníva o partnerke, ktorá by zbožňovala análny sex, no tento druh sexu je medzi ženami skutočne na poslednom mieste tajných prianí. Aj keď na tento tanec pristane, robí to s veľkým sebazaprením a len veľmi ťažko sa k tomu prizná. Je jej to nepríjemné a spôsobuje isté zdravotné problémy. Len si predstavte, že ste sa vrútili do jednosmerky ....

Navrhnite jej, aby vám o svojich predstavách povedala.

Ak s tým má problém, začnite vy. Je jedno či ste milencami týždeň, rok alebo desať rokov. Chute sa menia a potreby tiež. Časom ocení aj orálny sex, len je potrebné ísť na tieto praktiky veľmi opatrne a pod prísnymi hygienickými opatreniami (ak jej nechcete spôsobiť zdravotné problémy). Ak to zvládnete, odhodí zábrany a nebudete musieť počúvať, že nie je na sex vhodný čas. Veríme, že si každý z vás nájde ten správny chodníček medzi nôžky svojej lásky. Živá voda v pastvinách plných života nájde svoju cestu a uspokojenie budete prežívať obaja.