Byť slobodným alebo radšej zadaným? Veľká dilema pre väčšinu z nás. M sa v dnešnom článku pozrieme na najväčšie výhody a plusy slobodného muža.

Budete mať viacej času pre seba samého...

Začneme tým, že ako slobodný muž budete mať viacej času pre seba, na svoj šport a svoje záľuby. Budete sa môcť venovať všetkému, čo ste predtým zanedbávali. Samozrejme, vaši priatelia sa taktiež potešia, ak si nájdete častejšie čas pre nich. V tomto smere veľmi pozitívna predstava, čo poviete?

Budete mať viac peniaze pod kontrolou...

Budete mať svoje peniaze pod kontrolou. Nebudete míňať na také veci, čo si môžete dovoliť aj doma. Alebo aj keď budete, vždy iba na seba, nie na dvoch. Odpadne vám nákup darčekov, prekvapení, kvetov a rôznych drahých obedov (večerí). Vy sa predsa uspokojíte aj s niečím lacnejším a s tým, čo máte doma v chladničke (ak ste však na to vopred mysleli, že musíte nakúpiť dačo do chladničky). Tieto peniaze môžete využiť na iné veci.

Žiadny zbytočný zhon a žiadne príkazy...

Žiadne naháňanie a prikazovanie zo strany ženy (samozrejme, ak nežijete so svojou mamičkou). Príjemný pokoj, žiadny stres vďaka tomu, že ste slobodný muž. Nemusíte počúvať dennodenne ako bolo v práci, čo sa jej nepodarilo, čo musela absolvovať v obchodoch s priateľkami, čo musíte urobiť a kúpiť, ako sa máte obliekať a ... . Takto by sme mohli pokračovať. Toto vám nehrozí, ak zostanete šťastne slobodným chlapom. Nikto vám nebude „drať uši“ dennodenne. Budete mať zaslúžený pokoj.

Možnosť venovať sa svojej kariére naplno...

Aj v pracovnej oblasti to má veľkú výhodu. Budete sa môcť naplno venovať svojej kariére bez brania ohľadu na potreby svojej partnerky, či manželky ako aj celej rodiny. Môžete pracovať na sebe, aby ste dosiahli veľké úspechy v pracovnom živote. Rovnako využite každú možnosť práce na firemných projektoch, ktorých úspešné riešenie vás rázne vynesie do výšin. Rovnako môžete venovať čas aj sebe, aby ste sa zlepšili v niečom, v čom ste slabý. Napríklad v ovládaní počítača, pretože ovládate iba základné jeho funkcie. Alebo zabojujte, prekonajte sa a zhoďte pár kíl, ktoré máte navyše vďaka pohodovému životu. Alebo si spravte doplnkové vzdelanie. Možností je veľa, tak nezaháľajte ako slobodný muž a zapracujte na sebe samom, keď máte na to čas.

Priestor byť sám sebou...

Nemusíte sa vzdávať svojich (zlo)zvykov. Istotne viete na čo myslíme. Špinavé ponožky pohodené kdekoľvek po byte, či dome, WC doska vždy hore a chladené pivo na stole v obývačke. Rovnako spíte dokedy chcete, najete sa kedy chcete a nemusíte čistiť sifóny v umývadlách, či vo vani z veľkého množstva ženských vlasov. Nemusíte sa nikomu podriaďovať, ste sám sebe pánom a to zaručene oceníte. Okrem toho sa môžete rozhodovať okamžite. Nikoho sa nemusíte na nič pýtať, ak niekam plánujete ísť. Môžete si dopriať zábavu, nočné diskotéky. Nikomu to nebude prekážať, ak sa dlhšie zdržíte v krčme na pive s kamarátmi alebo na športovom zápase. Máte voľnosť, ktorú potrebujete.

A ešte predsa niečo...

Môžete koketovať s jednou, dvoma, či viacerými ženami naraz. Tak, ako to vidíte vo filmoch. Ak budete trochu aj romantikom, určite budete úspešným. Istotne sa nebudete nudiť, ak raz budete s brunetom, inokedy s černovláskou, či blondínkou. Doprajte si to, čo by ste vo vzťahu nemohli. Zažite pestrý život plný prekvapení. Na stereotyp môžete zabudnúť! To vám ako slobodnému zaručene nehrozí.