Byť lepším milencom ako doposiaľ, nemusí byť vôbec jednoduché. Ak chcete aj vy byť lepším milencom, musíte vedieť rozžiariť každú ženu. Túžite aj vy po tom, aby bola partnerka vždy dobre naladená a šťastná? Bez ohľadu na vek, ak ste mladší alebo aj starší, lepším milencom sa dá byť v každom veku. Ako na to?

Viac sa zaujímajte o ich sexuálne túžby!

Teraz nemáme na mysli, aby ste sa spoznávali s každou a zaujímali sa len o ženské telá. Bude stačiť, ak začnete viac sledovať všetko ohľadne ich sexuálnej stránky - čo robia, ako to robia, čo chcú a čo nie, čo majú radi v rámci svojho libida. Najlepšie, ako to zistiť, je o tom sa rozprávať. Téma sex vás nielen spojí, ale pomôže vám skvalitniť celý intímny vzťah ...

Nestresujte!

Ak budete mať strach a stres, lepší milenec sa z vás isto nestane. Stres je najväčším nepriateľom aj mužskej erekcie. Platí, že ak nebude erekcia, nebude fungovať ani muž ako milenec. Jediné, čo vás postihne (hoc aj v každom veku), budú častejšie problémy s erekciou. Naučte sa eliminovať svoj stres na minimum.

Trénujte!

Či ste starší alebo mladší, milencom sa nestanete hneď. Musíte trénovať. Ak si myslíte, že problémom v posteli ste iba vy a váš slabý výkon, tak nezúfajte a konajte. Samotný výkon je potrebné trénovať a najlepšie je, ak sa do tohto cieľa nasmerujete sami. Pomôcť môže aj masturbácia a to každému – v cieli dosiahnuť silnejšiu výdrž, lepší výkon a lepšie ovládanie. Ovládať svoju ejakuláciu je na nezaplatenie a ak docielite čo i len malé zlepšenie, istotne nájdete „pozitívnu“ odozvu aj u partnerky. Ale čo v prípade, ak by ani toto nepomohlo?

Čo ak nič nepomáha?

Ak nič u vás nezaberie, lepším milencom vám môžu pomôcť aj profesionálky zo stránky Golden Portal. Je možné tu nájsť veľa krásnych žien, ktoré každému mužovi poskytnú potrebný „tréning“, možno aj na ceste získania titulu „lepší“ milenec. Z ponúkaných služieb si vyberie skutočne každý, je tu pestrý výber žien nielen zo Slovenska, ale z celého sveta. Čo tak využiť práve tento tip na zlepšenie svojich šancí „byť lepší milenec“? Máte viac možností, ako byť istejší v posteli, ako vedieť, čo robiť a na čo sa spýtať. Ideálne ak nezabudnete aj na Zerex a stane sa z vás profesional. Vyberajte teda podľa seba, čo vám je najbližšie a najlepšie.