Prejavovať lásku bozkávaním je azda najbežnejším prejavom lásky dvoch ľudí, muža a ženy. Ale ako bozkávanie chápe tajuplná Kámasútra?

Bozkávanie znamená viac...

Kamasútra radí milencom bozkávať tieto časti tela svojho partnera, či partnerky: pery a vnútro úst, čelo, oči, líca, hruď a prsia. Obrovská a razantná vášnivosť môže oboch milujúcich partnerov iniciovať k bozkávaniu aj na ďalších častiach tela a to konkrétne na stehnách, rukách, pupku, či na intímnych miestach. Na začiatku malo bozkávanie vyznievať len ako činnosť, pri ktorej partnerka prebehla svojimi perami po partnerových ústach. Až potom, keď sa už viac odvážila, mohla uskutočniť takzvaný „ostýchavý bozk,“ v rámci ktorého sa spodná časť ženských pier mohla opierať o tie mužské. V prípade, že partnerka bola už veľmi povzbudená, zatvárala svoje oči, uchopila paže svojho partnera a začala jeho pery masírovať jazykom.

Milenecká hra bozkávaním...

Milenci, obľubujúci ľúbostné dobrodružstvá, sa častokrát hrávali takzvanú bozkávaciu hru. Jej podstatou bolo, kto z nich zvládne uchopiť peru toho druhého medzi svoje pery a pohltiť ich celé ako prvý. V prípade, že partnerka zmeškala vhodnú príležitosť a prehrala, fingovala plač a nárek a chcela ďalšiu možnosť. Ak prehrala aj po druhýkrát, vyvádzala raz toľko ako predtým. Alebo na znak svojho hnevu mohla silnejšie zahryznúť zubami do pery svojho milého. Následne bola šťastná, zabávala sa a vyzývala teraz ona jeho k ostražitosti...

Kámasútra predkladá v rámci bozkávania celú reč s rôznymi chápaniami. Ak chcete vzbudiť u milého žiadostivosť a silné intenzívne chcenie, mali by ste ho pobozkať v spánku. Ak by ste chceli dať najavo všetkým, že vám na niekom záleží a páči sa vám, mali by ste v jeho prítomnosti pobozkať dieťa, ktoré mu posadíte do lona. Pri umývaní tela svojho milého mala dovolené partnerka na znak vzplanutia vášne a túžby, uložiť partnerovu tvár na stehná a potom ho zasypávať bozkami alebo mu bozkávať jeho palec. Veľmi rozkošné nápady, čo poviete.

Možno sme vo vás vzbudili týmto článkom vášeň, ktorú budete chcieť zahasiť v prítomnosti svojho partnera, či partnerky. To je výborné, v tom prípade splnil náš článok hlavný účel, pre ktorý bol napísaný. Veľa zábavy prajeme vo vašom vzťahu aj pri najbližšom možno vášnivejšom bozkávaní. Nezabúdajte na silu bozkávania a každodenne ho praktizujte za účelom preukazovania si vzájomnej lásky a tiež aj len tak pre potešenie seba, či svojho partnera (partnerky)...