ZEREX - úprimná radosť dospelých
close
Bizarné sexuálne praktiky, o ktorých ste (možno) ešte nepočuli
Kámasútra

Bizarné sexuálne praktiky, o ktorých ste (možno) ešte nepočuli

Masochizmus, sadizmus či zoofília sú dnes už klasické sexuálne úchylky, o ktorých sa môžeme dočítať v takmer každej učebnici biológie. Už dávno sa stali súčasťou našich slovníkov a niektoré v nás vyvolávajú väčšie či menšie znechutenie.

Na prvý pohľad by sa mohli zdať, že v oblasti sexu sa vymyslelo už úplne všetko a nejestvuje nič, čo by nás mohlo zaskočiť. Avšak pravdou je aj to, že ľudská fantázia je taká bohatá, že nám občas môže nad tým zastávať i rozum. Poznáte tie najbizarnejšie sexuálne praktiky súčasnosti?

Bizarné sexuálne praktiky vo vode

Nie, nemyslíme na sex vo vode – to predsa nie je žiadna novinka a sex vo vani či sprche je obľúbeným spôsobom k dosiahnutiu orgazmu u viacerých párov. Ktoré praktiky vo vani myslíme?

Ablutofília

Ako prvú sme mali na mysli takzvanú ablutofíliu, čo je sexuálna praktika, pri ktorej ľudia dosiahnu orgazmus len vtedy, keď sa ponoria do horúcej vane alebo pod vriacu sprchu. Čím teplejšia voda je, tým lepšie vyvrcholenie človek prežije.

Wetlook

O niečo menej bolestivejšou bizarnou sexuálnou praktikou je wetlook. Ak patríte medzi priaznivcov tejto úchylky, s najväčšou pravdepodobnosťou sa vaša erekcia dostaví už pri pohľade na ženu, ktorá má na sebe oblečené mokré šaty.

Watertorture

Suchí nemôžu ostať ani vyznávači watertorture. Ako už môžete zistiť zo samotného názvu, ide o najrôznejšie druhy mučenia vodou. Svoju polovičku môžete napríklad mučiť silným prúdom vody. O bezbolestnú romantiku teda určite nepôjde.

Sexuálne praktiky a potešenie z bolesti

Ak ste si doteraz mysleli, že putá a bičík sú vrcholom sado-maso sexu, ste na veľkom omyle. Nadšenci skutočne bolestivého a tvrdého sexu sú ochotní zájsť oveľa ďalej.

Akrotomofília

Počuli ste už o akrotomofílii? Ľudia, ktorí ňou trpia, sú priam nechutne zameraní na amputované končatiny či už u seba, alebo u svojich partnerov. Pri akrotomofílii väčšia hrozba úmrtia nehrozí, len budete mať o pár končatín menej. asfyxofílii je však iné.

Asfyxofília

Asfyxofília má svoj pôvod už v dávnych dobách, kedy si ľudia po prvý raz všimli, že mnohí obesenci majú svoju násilnú smrť sprevádzanú orgazmom. Má to i svoje empirické vysvetlenie – pri odkrvení mozgu totiž dochádza k výraznejšiemu prežitiu orgazmu. A to je predsa cieľ.

Ak nepatríte k tým, ktorí vyznávajú niektorú z vyššie spomenutých úchyliek, ste viac-menej šťastným človekom. Užívať si sex bez toho, aby ste museli prísť o nejakú končatinu alebo nebodaj život, je predsa oveľa lepšie. Alebo máte iný názor?