Magazín

Poctivo pripravované články o tom najdôležitejšom, čo potrebuje každý vedieť o svojom zdraví.

Vyberte si z menu tému, ktorá Vás práve teraz najviac zaujíma.

Vzťahy a sex

Karieristka či žienka domáca. Aké ženy vzrušujú mužov najviac?

Autor článku: redakcia Zerex.sk 31.05.2017 atraktívna žena

Na otázku čo má mať atraktívna žena azda neexistuje jednoznačná odpoveď – koľko mužov, toľko chutí. Sú páni, ktorým vyhovuje mať pri sebe nezávislú dámu, ktorá dokáže s prehľadom vymeniť prasknutú pneumatiku na aute a zarobí viac peňazí ako oni sami. Iní sa cítia lepšie, keď majú pri sebe žienku, ktorá bez problémov zvláda výchovu detí a vytvára im útulný domov.

Ktoré typy žien bývajú pre mužov najviac atraktívne?

Duchom mladá

Je jemná, zraniteľná, hravá a tak trochu detsky naivná – bez ohľadu na to, či má 25 alebo 45 rokov, pri jej zvonivom smiechu si vychutnáte skutočnú ľahkosť bytia. Túži po mužovi, ktorý sa o ňu pekne postará a ktorého zahrnie svojou úprimnou láskou a oddanosťou.

Anjel spásy

Táto žena je hotová svätica – navarí, operie, uprace a postará sa o vás, keď vás skolí chrípka. Starostlivosť a empatia sú výborné afrodiziakum najmä pre mužov, ktorí sa v práci veľa stresujú a doma si chcú dokonale oddýchnuť.

Pôžitkárka

Táto žena má rada život a vie si ho užívať plnými dúškami – dopraje si krásne šaty, manikúru, masáže a zákusky so šľahačkou. Jej optimizmus a zdravá sebaláska sú nákazlivé a na mužov pôsobia ako magnet.

Dobrodružná pohoďáčka

Je za každú srandu – pôjde s vami na húsenkovú dráhu, na zabíjačku, na paintball aj na vysokohorskú turistiku. Táto žena má rada výzvy a vždy pohotovo nájde riešenie počas krízových situácií, je pre mnohých mužov dar z nebies.

Záhadná slečna

Pri tejto žene nikdy na 100 % neviete, čo má za lubom. Sofistikovaná dáma, ktorej nikto nevidí do karát, má svoje čaro pre muža, ktorý má rád šteklivé napätie. Tieto ženy vedia flirtovať a vždy vás niečím prekvapia. Vaše libido pri nich určite nezaspí na vavrínoch.

Do koča aj do voza

Na firemnom plese bude tancovať ako bohyňa ale nerobí jej problém tráviť s vami leto „na malte“. Táto žena vie chodiť na vysokých opätkoch, no nelieta v oblakoch a neprahne po luxuse. Nájdete v nej skvelú priateľku, s ktorou sa môžete rozprávať skutočne o všetkom.

TIP: Silnejšia erekcia a väčšia výdrž so Zerexom

Sú chvíle, keď je toho na vás veľa a ani tá najvzrušujúcejšia žena nedokáže pohnúť s vašou slabou erekciou. V takýchto prípadoch vám odporúčame vyskúšať tabletky na potenciu Zerex – účinkujú rýchlo a spoľahlivo. Väčšia chuť na sex, lepšia výkonnosť a silnejšia erekcia na seba nenechajú dlho čakať. Voľne dostupné 100 % prírodné tabletky si môžete objednať online. Neviete sa rozhodnúť? Vyskúšajte vzorky.o ženách vzťahy vášeň
Magazín arrow
Magazín arrow