Sex a erotika

Ako zlepšiť sex?

Autor článku: redakcia Zerex.sk 15.01.2014 ako zlepšiť sex

Nahé spotené telá v tesnom objatí tancujúce v rytme tichých tónov melódií lásky. Nie je počuť nič, len tlkot dvoch sŕdc a výkriky slasti. Miesta nového života, ktorými ste k sebe pripútaní, pulzujú pod prílivom vzrušenia. Vaša myseľ, opojená elixírom lásky, vníma každú vôňu, každý pohyb, každý výdych a ston... Znie vám to povedome? Verte-neverte, takéto alebo veľmi podobné pocity prežívajú milenecké páry zväčša na začiatku svojho vzťahu. Tešia sa jeden na druhého, nevedia sa navzájom nabažiť svojho partnera a najradšej by boli, keby mohli jeho časť do seba absorbovať a uspokojiť tak svoju túžbu po stálej prítomnosti milovanej osoby.

S odstupom času však zisťujeme, že vysoké teploty v spálni chladnú, naše srdce začína milostné posteľné záťažové situácie zvládať oveľa lepšie. Už nevnímame každý kúsok tela svojho milovaného človeka, už z krásneho predstavenia lásky sa stáva fraška. Niečo sa niekde zmenilo a nevieme presne definovať čo. Alebo si to skôr nechceme pripustiť. V posteli nám to už neklape tak, ako by sme chceli a začíname si uvedomovať, že naše okolie mení farby z pestrofarebného na čierno-biely. Posteľ sa stáva naším postrachom a niekdajšie nadšenie a chuť sa milovať sa premenilo na povinnosť.

Niekoľko tipov ako zlepšiť sex

Zo skúseností odborníkov môžeme s istotou povedať, že skutočne nie je žiadny dôvod na paniku. Aj napriek hrôze, ktorá sa vám pri čítaní týchto riadkov objavila v očiach vás môžeme upokojiť, že je to absolútne normálna reakcia tela a duše na nevyvíjajúci resp. stagnujúci vzťah.

Príčiny sú rôzne: cez pracovné problémy, rodinné problémy, dočasné sexuálne nechutenstvo alebo obyčajnú rutinu a nedostatok sexuálnej fantázie spojenej so zlyhaním komunikácie. Odvážnejší sa rozbehnú za sexuológom a konzultujú problémy s odborníkom, ale verte mi, že mnohí sú a tom omnoho lepšie, než si myslia.

Aby ste si dokázali pomôcť sami, prikladáme zopár tipov:

  • Prežite s partnerom príjemný večer, neskúšajte sa o problémoch len rozprávať, ale postupne preberte problémy, ktoré vás oboch ťažia. Nemusíte zákonite v ten večer skončiť v posteli. Je možné, že večer ukončíte aj hádkou a vyhliadky na nežnosti sa opäť oddialia. No ak vytrváte a budete úprimní, neútoční, vynecháte sarkazmus a obviňovanie, určite sa dostanete na rovnakú frekvenciu a nakoniec sa všetko vyrieši.
  • Nemajte obavy povedať partnerovi, že máte pocit, že je potrebné podniknúť „výpravu za nepoznaným“. Ak vám sex fungoval kedysi a nemáte vážnejšie problémy, ktoré si nutne vyžadujú špecialistu (poradcu, sexuológa, kardiaka, kňaza,....) potom ste len skĺzli do rutiny. Tú môžete napraviť jednoducho, vyskúšajte partnera prekvapiť rýchlovkou alebo naopak skúste dlhšiu predohru. Pripravte si partnera, rukami si láskajte jeho telo, každú krivku (aj tú väčšiu) a sledujte ako sa správa, ako reaguje na vaše dotyky, bozky. Nebojte sa použiť masážny olejček alebo hračku pre dospelých. Ak máte príležitosť, skúste sa obliecť nezvyčajne príťažlivo. Alebo si skúste pre zmenu neobliecť nič. Páni, kúpte polovičke sexi prádielko, ktoré by ste na nej chceli vidieť alebo ju vezmite do obchodu s bielizňou a vyberte ho spolu. Možno sa aj vám ujde niečo pekné a možno skončíte na hoteli alebo v kabínke obchodu a máte po probléme J.
  • Načúvajte jeden druhému. Nie počúvajte, ale načúvajte. Je to dôležitý rituál partnerského života. Ide o proces, ktorý si osvojil len málokto, a preto je nevyhnutné sa v ňom permanentne cvičiť a zdokonaľovať. Ak počas týždňa prekvapíte partnera nejakou drobnosťou, ktorú ste spolu videli niekde vo výklade, buďte si istí, že vám odpustí aj to, že zabudnete na výročie alebo prídete domov neskoro. Prečo? Pretože bude vedieť, že sa navzájom vnímate a načúvate si. Bude vedieť, že má vo vás oporu a istotu, ktorá sa postupne presunie do spálne a môžete zažiť neskutočné veci.
  • Kvalitné doplnky stravy na zlepšenie erekcie. Ak to v posteli mäkne, treba siahnuť po prírodnom stimulante, ktorí z Vás spraví opäť muža. Zerex je produkt na skvalitnenie sexuálneho života pre oboch partnerov, tak prečo to nevyužiť?

Môžeme pokračovať ešte ďalej, ale ak si každý uvedomí, že na udržanie vzťahu je potrebná neustála rekonštrukcia a tvrdá práca, ohľaduplnosť, kompromisy, dôvera a láska robia zázraky. Ak si rozumiete a cítite sa dobre, aj menšie problémy v posteli zvládnete s humorom a posuniete svoj vzťah na absolútny vrchol spolunažívania.partnerské problémy o ženách o mužoch
Magazín arrow
Magazín arrow