V súvislosti s témou análny sex je potrebné vedieť, ako vhodne povedať žene, že chcem a mám chuť na análny sex. Na tému análny sex je možné nájsť množstvo príspevkov, článkov, či publikácií, ibaže málo z nich sa venuje práve tomu, ako má muž povedať svojej milovanej, že chce práve análny sex.

Naučte sa, ako hovoriť o análnom sexe...

Ak teda naozaj chcete análny sex so svojou partnerkou, nerátajte s ním hneď na začiatku vzťahu. To jednoducho nejde. Prvotné intímne spojenie využívajte výlučne len na zoznámenie sa a na vzájomné zharmonizovanie sa. Spoznajte to, čo má každý z vás najradšej a akým spôsobom si to vyžadujete, aj čo sa týka vzrušenia, či odhalenia erotogénnych zón.

Postupujte pomaly

Po vzájomnom spoznaní má muž dovolené, aby pokročil. V prípade, že je partnerka vzrušená a jej orgazmus je na spadnutie, nebojte sa dráždenia okolia jej análneho otvoru. Spočiatku prsty nevsúvajte dnu, masírujte iba okolie a vonkajšiu časť otvoru. Pokračujte takto zopár dní (najlepšie aj pár týždňov). Všetko závisí od počtu a kvality sexuálnych čísiel s vašou partnerkou.

Verte, že takáto príprava je dôležitá, pretože nie je dobré nič podceniť. Ak vydržíte a budete trpezliví, výsledky sa dostavia. Partnerka bude mať dobre zakotvené v mysli to, čo ste s ňou robili, aj v prípade vzrušovania análneho otvoru. Bude to chcieť znova a znova. V prípade, že by nechcela, mali by ste začať vy ako prvý. Ak je jej svalstvo dostatočne uvoľnené, začnite pomaly a nežne vsúvať prst do jej „análiku“. Nezabudnite si riadne navlhčiť a natrieť prst gélom, aby sa vám to vykonávalo jednoduchšie. Ak ste si istí, že je jej análny otvor už dostatočne vzrušený a natiahnutý, môžete pristúpiť k vniknutiu prostredníctvom vášho penisu.

Najideálnejšou pozíciou je, ak ona bude na kolenách a vy odzadu do nej vniknete. Podotýkame, aby partnerka veľmi nevytláčala svoj zadok smerom nahor a aby veľmi neprepínala svoje svalstvo, nakoľko takýmto spôsobom skôr uškodí celému aktu. Dôležité je, aby úplne uvoľnená kľačala na kolenách a držala si svoju polohu, nič viac...

Vyberte vhodný čas

Ďalšou radou je, že ak hovoríte o análnom sexe (či o sexe vo všeobecnosti) len tak so svojou partnerkou, nemusí to priniesť želané ovocie. Vy si myslíte, že týmto spôsobom ju na to uhovoríte, ibaže opak je pravdou. Žena chápe všetko inak, pomyslí si, že ste zvrhlí a ide vám iba o sex, v tomto prípade iba o ten análny. Skúste byť zdržanliví, nehovorte vôbec o sexe (ani o análnom, ani o klasickom), pokiaľ žena, partnerka a milenka nezačne sama od seba. Možno sa vám to zdá čudné, ale nie je. To čo sa vám zdá normálne a bežné, nemusí vaša partnerka myslieť rovnako. Pamätajte na to...

Nakoniec je správne ešte poznamenať, že ak chcete zaručene análny sex, rozprávajte o ňom iba v čase, keď ste s ňou v posteli. To je tá správna chvíľa, nie mimo nej. Aj keď by sa mohlo zdať, že táto rada nemá opodstatnenie, nakoľko slová v posteli sú zvyčajne niečím zbytočným, nemusí to byť vždy pravda. Predovšetkým, ak ste nie príliš zbehlým v posteli a tým aj v sexe (obzvlášť v tom análnom). Ak teda máte s niečím problém, je lepšie o ňom hovoriť s vašou patnerkou. Nemusíte sa báť, nič tým nepokazíte, práve naopak, pomôžete seba samému tým, že sa vystríhate prípadným katastrofám.

Záverom

Neodsudzujte nás a naše rady, pokiaľ sa vám zdajú tieto rady pomalé a obšírne. Lenže ak s istotou chcete byť úspešní v tom, ako dosiahnuť análny sex so svojou partnerkou s pozitívnym výsledkom, jednoducho iné vám ani nezostáva, ako byť trpezliví a postupovať pomaličky k svojmu cieľu. A ešte jedna dôležitá rada na záver. Popri všetkom by ste nikdy nemali zabudnúť na opatrenia zabezpečujúce zdravý sex, či na možné zdravotné hrozby, ktoré môžu hroziť z nevhodného praktizovania práve análneho sexu, napríklad aj bez vhodnej ochrany. To už by ste však mali všetko dobre ovládať, predovšetkým v prípade, ak sa vydáte práve na „dlhú“ cestu za análnym sexíkom...