Milí muži, určite si kladiete mnohokrát túto otázku pri svojej partnerke, ktorá je, no buďme úprimní, už nie príliš vzrušená z Vás. Ako však dosiahnuť ten stav, aká bola vtedy, keď ste sa poznali, aká bola vtedy, keď to bolo po prvý krát?

Počas niekoľkých rokov vo vzťahu určite už vzrušenie čiastočne opadlo, ako veľmi, to je individuálne. Všetko sa však dá napraviť a svoju partnerku môžete vzrušovať oveľa viac, ako doteraz. Samotný sex mnohí považujú za činnosť, pri ktorej sa má ženy, ale aj muž sexuálne vzrušiť. Áno. Niekedy je však sex príliš rýchly, inokedy príliš pomalý, niekedy zasa robíte všetky aktivity, ktoré partnerka nemá rada a podobne.

Uvoľnite sa

Mali by ste si dať záležať na tom, ako sa správate v posteli, mali by ste jej dať pocit, ktorý ju ubezpečí v tom, že Vy ste ten najlepší a nikto iný v tom, čo robíte. Skúste sa preniesť cez to, ako možno vyzeráte alebo kde máte nedostatky, venujte sa jej niekoľko desiatok minút či hodín a doprajte jej na chvíľku vypnúť od bežných starostí a zabudnúť na čas, ako taký.

Masíroval Vám už niekto hlavu? Pravdepodobne áno, avšak nemusíme hovoriť len o masírovaní, pričom hlavný účel je uvoľnenie. Môžeme hovoriť aj o istej predohre, ktorá sa odohráva v ženskej hlave počas Vášho masírovania a dotyku rúk s jej vlasmi a tvárou. Skúste využiť to, že má žena zatvorené oči a že jej predstavivosť dosahuje práve vrchol, keďže sa nedíva a Vy máte všetko vo svojej moci. Masírujte ju tak, ako si to nikto iný nemôže dovoliť. Vášeň vzplanie už po pár minútach a to je signál k tomu, že sa môžete posunúť zasa o krok vpred.

Buďte spontánni

Táto vlastnosť sa vytratí vo vzťahu už po niekoľkých rokov, pričom ju neustále treba budovať a snažiť o spontánnosť, ako takú. Zmeňte prostredie, zmeňte stereotyp, ktorý bol doteraz zaužívaný. To, čo bolo na začiatku vzťahu, už dnes nemusí platiť. „Rýchlovka“ hocikde u Vás je určite skvelý spôsob, ako obmeniť starý rituál. Po tom, čo pre muža všetko končí, však netreba hneď odísť alebo okamžite sa prestať venovať partnerke.

Práve tento čas po sexe je rozhodujúci pre ženu, ktorá chce vidieť, že nie je pre Vás len sexuálny objekt, ale aj studnica nežnosti a lásky. Aj keď nemusí byť práve romantičkou, určite privíta fakt, že sa jej budete venovať aj o čosi dlhšie.

Športujete pred sexom?

Zrejme nie, pretože očakávate, že práve sex je šport a Vy už nemusíte vykonávať žiaden iný. Určite je však šport dobrý pre udržanie kondície. Ako však šport súvisí so vzrušením ženy? Ženské zmysly vraj priťahuje látka, ktorá sa nachádza v mužskom pote. Nie je to určite puch, ktorý je často cítiť z mužov, ktorí práve docvičili, ale je to skutočne niečo neviditeľné, čo ženy vyslovene dostáva do kolien. Tak muži – vstávať a cvičiť! Potom do sprchy a za partnerkou, pretože tá je isto, aj keď možno nevedomky, vzrušená a čaká na Vás.