Kamagra je jedným zo známejších liekov na mužskú erekciu. Rozoznať ju je možné na základe zeleného sfarbenia samotnej tablety, čo ju odlišuje od známejšej Viagri. Účinok je však podobný a aj preto sa tento liek stal vyhľadávaným pri liečbe erektilnej dysfunkcie. Pravá Kamagra je na lekársky predpis, ale dnes je jednoduché sa dostať aj k jej napodobeninám na internete, čo predstavuje pomerne vysoké riziko pre zdravie. Aká je pravda ohľadne jej účinkov? Má kamagra nežiaduce účinky a je preto nebezpečná? Prečítajte si dostupné výpovede mužov, ktorí kamagru užívali v minulosti respektíve užívajú ju dodnes (jedná sa o objektívne výpovede nachádzajúce sa vo verejných internetových fórach).

Martin a jeho skúsenosti s Kamagrou ...

"Za mňa musím povedať, že Kamagra mi pomohla pri mojich problémoch. Funguje tak, ako uvádza výrobca, to jest po hodine je človek pripravený a môže si užiť naplno. Nemôžem to ale posúdiť komplexne, nevyskúšal som iné prípravky. Začal som s Kamagrou a stále ju používam, aj keď musíte dávať pozor, pretože nie je povolená v našej krajine."

Štefan a jeho skúsenosť s Kamagrou ...

"Kamagra oral jelly ... je to úžasná vec ... Skúšal som ju veľakrát. Zaberá za približne 10 až 15 minút (ak popíjate alkohol, tak zaberie neskôr). Ale inak odporúčam ..."

Miloš a Kamagra ...

"Ja by som vám toto fakt neodporúčal brať. Nie je to na Slovensku nijak kontrolované a tým pádom hrozí, že si kúpite buď cukor zlisovaný a zafarbený tak, aby vyzeral ako tabletka."

Anonym a Kamagra skúsenosti ...

"Ja skúsenosť mám. Ale nie dobrú. Vôbec ju neodporúčam. Ak si mladý alebo aj starší. Kašli na to, lebo môžeš kúpiť FAKE. Určite nebuďte hlúpi a nekupujte od podvodníkov z internetu."

Jakub z Čiech a Kamagra ...

"Mne veľmi pomáhajú tzv. generiká. Najviac je asi super kamagra 160 mg. Tá je hlavne na predčasnú ejakuláciu a je lacnejšia ako iné lieky a tabletky. Kupujem aj cez internet a skoro vždy to mám na druhý deň doma."

Tiež si pamätajte o Kamagre ...

Kamagra nie je na Slovensku povolená a preto sa oficiálne ani nepredáva! Znamená to, že každá objednávka prostredníctvom internetu (aj mimo neho) značí veľké nebezpečenstvo. Tento liek určite neužívajte, ak máte problémy so srdcom a krvným tlakom. Pozor treba dať aj vtedy, ak ste prekonali mŕtvicu alebo ak pijete alkoholické nápoje. Kamagra tiež spôsobuje aj množstvo vedľajších (nežiaducich) účinkov rovnako ako každý iný liek na lekársky predpis. K najčastejším účinkom patria najmä hnačky, závrat, bolesti hlavy, brucha, žalúdka a prílišné odvodňovanie tela. V prípade, že aj tak by ste sa rozhodli pri liečbe svojich intímnych problémov užívať tento liek, určite to prehodnoťte so svojím lekárom! Pokiaľ hľadáte overenú kvalitu a originál náhradu za kamagru alebo iný liek na predpis, vsaďte radšej na Zerex. Majte takto svoje intímne a celkové zdravie v bezpečí!