Dôvodov, prečo aj vás môžu trápiť vo vyššom veku problémy s erekciou, je viac ako dosť. Problémy erekcie značia ťažkosti s kvalitným prekrvením penisu. Samotnej erekcii vo vyššom veku veľmi neprospejú ani ďalšie neduhy z práce, či počas voľného času. Niečo o nich si povieme v nasledujúcich riadkoch článku.

Vyššie riziko vo vyššom veku

V zásade platí, že problémy s erekciou, či potenciou prichádzajú najčastejšie až vo vyššom veku (ale nemusí to byť pravidlom). Dnes sa objavujú u asi 5 percent mužov vo veku 40 rokov. Vyššie percento je to u mužov vo veku viac ako 65 rokov (20 - 25 percent). Z tohto dôvodu je potrebné myslieť na problémy s erekciou už v mladšom veku. A hlavne eliminovať určité "neduhy" s cieľom úspešne predísť vzniku problémov neskôr vo vyššom veku.

Obmedzte fajčenie a alkohol!

Ak fajčíte, základ úspechu pri neskorších problémoch s erekciou, bude prestať fajčiť. Zabudnite na životný štýl spojený s fajčením. Rovnako obmedzte čo najviac aj popíjanie alkoholu a alkoholických nápojov. Práve fajčenie spojené s pitím alkoholu je nesmierne škodlivé a málo prospešné najmä pre samotný prietok krvi v žilách (tepnách) a to tým, že zmenšujú množstvo mužského hormónu testosterónu v krvi. Ak to zmeníte, prestanete s fajčením a pitím alkoholu, erekcia a potencia dostane nový impulz a problémy s erekciou pominú.

Nedávajte mobil do vrecka!

Ďalším odporúčaním zostáva, nenoste často mobil vo vrecku. Jeho prítomnosť pri semenníkoch a penise môže mať škodlivý dosah na ich funkcie, najmä pri takomto dlhodobom nosení. Môže dôjsť až k totálnemu zhoršeniu funkcií penisu a samotnej erekcie alebo celkovej potencie.

S počítačom na bruchu tiež opatrne!

Pracujete alebo sa často zabávate s počítačom v posteli a máte ho pritom položený na bruchu alebo nohách? Je jedno, čo robíte takto s počítačom, no vyvarujte sa tomu najmä kvôli vašim genitáliám! Neprospieva im to, ani zdravej erekcii a potencii, v neposlednom rade ani vášmu počítaču. Ak chcete pracovať na počítači, sadnite si k pracovnému stolu a všetko vybavte tam. Nebudete mať tlaky a tepla na vašich genitáliách, čo sa postupom času priaznivo prejaví na vašej erekcii a potencii.

Ako máte možnosť vidieť, niekedy stačí naozaj málo, aby sa váš intímny život zmenil k lepšiemu.

zerex-ultragold-2