Zabudnite na všetky dobre známe afrodiziaká z prírody a jedlá. Zamerajte sa skôr na vaše správanie, pretože práve to môže tiež na ženu pôsobiť stimulujúco. Akým správaním si ju teda získate viac na svoju stranu?

Niekedy môže aj úplná maličkosť stačiť k tomu, aby sa vášeň premenila na znechutenie. Ako by ste sa teda ako správny muž a milenec mali správať k ženám?

Viac milujúcim ...

Azda niet ženy, ktorá by sa nezhodla na tom, že najlepším a najväčším afrodiziakom pre ženu je jej milujúci partner. Kde je láska, je aj duševná vyrovnanosť a rovnako aj väčšia chuť na sex ... Preto milí páni, prejavujte viac lásky svojej partnerke, pretože toto na ňu zapôsobí viac a čo je hlavné – podnieti ju to k intímnemu zblíženiu s vami.

Sebavedomým, no pritom nežným a milým ...

Byť sebavedomým partnerom, neznamená, byť namysleným a arogantným, respektíve nemať záujem a nevšímať si. Buďte sebavedomým a priebojným mužom a zároveň zostaňte nežným a milým. Zaručene to ocení jednak vaša dlhoročná partnerka alebo aj tá nastávajúca. Nehovoriac o tom, že takéto správanie v nej bude umocňovať chuť na sex ešte viacej...

Pozor aj na ďalšie prešľapy v správaní ...

Okrem vyššie uvedeného dávajte pozor aj na ďalšie svoje prešľapy v správaní. Vyhýbajte sa napríklad spomínaniu mena inej ženy pri bozkávaní, nespomínajte, koľko žien ste už mali v posteli, nehovorte o jej prsiach a iných častiach tela, že sú „už v poriadku“ alebo nepripomínajte jej, ako naposledy zlyhala v posteli.

Čo dodať na záver? Skúste zmeniť svoje správanie a uvidíte, ako to na ňu zapôsobí a či ju podnietite k intímnostiam. Pamätajte na to, že k sexu sa môžete dopracovať aj inak, ako len prírodným afrodiziakom pre ženy. Nebojte sa experimentovať, veď aj o tom je zaujímavejší a pestrejší intímny život so ženami!

cta-zlepsite-svoju-erekciu-so-zerexom-v1-comp