Kvalitná erekcia a túžba mať ju vždy keď chcete, nemusí byť až také jednoduché. Myslite na to, že s vekom kvalita erekcie zoslabne. Niekedy až na takú úroveň, že nebude fungovať vôbec. V tomto smere je účinné vsadiť na vhodnú podporu potencie. Existujú mnohé aktivity, ktoré vedia priaznivo vplývať práve na mužskú potenciu a erekciou. Jednou z nich je aj cyklistika respektíve bicyklovanie ...

Je zrejmé, že ak budete nezdravo jesť, budete mať málo pohybu a budete trpieť obezitou, vaše telo vám nebude za takýto spôsob živote veľmi vďačné. Obzvlášť ak hovoríme o kvalite potencie respektíve erekcie. Choroby týkajúce sa srdca a ciev, či vysokého krvného tlaku, veľmi negatívne vplývajú na samotnú erekciu a viac-menej zhoršujú jej stav. Z toho dôvodu je potrebné dbať na zdravší životný štýl a lepšiu telesnú váhu.

Bicyklom k lepšej erekcii a potencii ...

Športom ku zdraviu, k lepšej kondícii a tiež aj k lepšej potencii a tým aj erekcii. Pohyb ako taký je veľmi dôležitý a nemali by ste ho brať na ľahkú váhu, vonkoncom sa mu nevyhýbajte. V tomto smere však zvýšte pozornosť pri činnostiach, v rámci ktorých vzrastá nápor na prostatu ...

Aj bicyklovanie môže škodiť!

Jednou z takýchto aktivít je aj spomínané a mužmi čoraz častejšie vyhľadávané bicyklovanie. Lekári varujú pred častým bicyklovaním v súvislosti s vyšším náporom (tlakom) na mužskú prostatu.

Dbajte na kvalitnú výbavu!

Pokiaľ sa však nechcete vzdať tohto druhu športu, stačí viac dbať na kvalitnejšie vybavenie. V tomto prípade by ste nemali zabúdať na ergonomicky prispôsobené a formované sedadlá na bicykloch. Tieto sú charakteristické tým, že majú svoj sklon miernejšie k zemi. Veľmi dobrou a zdravou pomôckou sú i takzvané vypolstrované cyklistické nohavice. Okrem toho počas samotného bicyklovania stavte na častý postoj na pedáloch s cieľom odľahčiť častý sed na sedadle.

Budete už viacej dbať pri najbližšom bicyklovaní na svoju prostatu? Vedzte, že sa vám odvďačí aj pri intímnom zbližovaní sa s vašou partnerkou. Cyklistika a potencia, ako aj erekcia spolu súvisia, čo sa na prvý pohľad nemusí hneď zdať. Uprednostníte aj pri najbližšom športovaní na podporu potencie svoj bicykel alebo stavíte skôr na iný druh športu?