Magazín

Poctivo pripravované články o tom najdôležitejšom, čo potrebuje každý vedieť o svojom zdraví.

Vyberte si z menu tému, ktorá Vás práve teraz najviac zaujíma.

Energia

Stratili ste chuť? Tu sú tie najúčinnejšie afrodiziaká pre neho aj pre ňu

Aké sú najúčinnejšie afrodiziaká pre ženy? Čo najviac naštartuje mužov? Ktoré bylinky môžete bez obáv užívať vy aj váš partner? Jar praje...

Autor článku: redakcia Zerex.sk 11.04.2017 afrodiziaká

Aké sú najúčinnejšie afrodiziaká pre ženy? Čo najviac naštartuje mužov? Ktoré bylinky môžete bez obáv užívať vy aj váš partner? Jar praje milostným dobrodružstvám – v lesoch a hájoch aj v pohodlí vašej spálne. Čo však v prípade, že vás premohla jarná únava? Pomoc z prírody je na dosah.

Čo naštartuje vášeň v ženách?

Senovka grécka

Ako afrodiziakum ju už v dávnych dobách využívali nielen Gréci, ale aj Egypťania a Rimania. Senovka zvyšuje libido a je obzvlášť obľúbená u žien, nakoľko údajne zväčšuje poprsie (a naviac podporuje produkciu mlieka u dojčiacich žien).

Muira Puama

Muira Puama podporuje prekrvenie pohlavných orgánov, čo vedie k intenzívnejším sexuálnym zážitkom. Okrem toho zlepšuje náladu, dodáva energiu a pomáha ženám, ľahšie zvládnuť hormonálne výkyvy, ktoré sprevádzajú ich menštruačný cyklus.

Ktoré bylinky prebudia v mužovi draka?

Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris)

Nenápadná bylinka Kotvičník, ktorú môžete užívať napríklad vo forme 100 % prírodného výživového doplnku pre mužov Zerex, obsahuje látky, ktoré prirodzeným spôsobom stimulujú tvorbu mužského pohlavného hormónu testosterónu. Zerex tabletky zvyšujú chuť na milovanie, zlepšujú plodnosť a celkovú sexuálnu výkonnosť muža.

Pestrec Mariánsky

Pestrec stimuluje intenzívne prekrvenie organizmu, vrátane genitálií – čím napomáha výdatnejšej erekcii a zároveň zlepšuje sexuálnu výdrž muža. Okrem toho pôsobí preventívne proti rakovine prostaty.

Ktoré afrodiziakum môžete užívať spoločne?

Maca peruánska

Maca je superpotravina, ktorá je ideálna pre páry, ktoré usilujú o splodenie potomka. Zvyšuje totiž tvorbu spermií u mužov a tým aj ich plodnosť. Ženám zvyšuje libido a pomáha im, ľahšie sa uvoľniť a užiť si chvíle s partnerom. Zlepšuje chuť na milostné hry aj v prípade ľudí, ktorí trpia poklesom sexuálnej aktivity v dôsledku užívania antidepresív.

Ženšen

Toto obľúbené ázijské afrodiziakum zohreje a rozpáli vás aj vašu polovičku. Mužom pomáha prekonať erektilnú dysfunkciu a dlhšie vydržať, ženám zlepšuje citlivosť pohlavných orgánov a schopnosť dosiahnuť orgazmus. Ženšen je ideálne konzumovať v podobe čaju alebo koncentrovaného výživového doplnku.


enegia ženšen prostata afrodiziakum
Magazín arrow
Magazín arrow