Stres a neustále zaneprázdnenie ovplyvňujú mužov natoľko, že často až po dlhom období prídu na závažné zistenie - ich sexuálny život je minulosťou. Netreba však hneď podliehať panike a hádzať flintu do žita. Existuje niekoľko spôsobov, ako svoju sexuálnu kondíciu dostať opäť na požadovanú hladinu.

Túžite sa vrátiť do sedla, mať v živote viac vzrušenia a spokojnosti v sexuálnom živote? Týchto 5 tipov je potom určených práve pre vás:

#1 Venujte sa športu

Jedným z najlepších spôsobov, ako zmeniť mnohé aspekty života, je cvičenie. Vplýva na niekoľko dôležitých vecí súčasne:

  • pomôže zlepšiť celkové zdravie,
  • udrží zdravé srdce a kardiovaskulárny systém,
  • umožní nadobudnúť potrebné sebavedomie,
  • tridsať minút cvičenia denne, napríklad behu alebo plávania, môže robiť zázraky na posilnenie libida,
  • účinne bojuje proti stresu.

Muži, ktorí v priebehu života zaznamenajú problémy s erektilnou dysfunkciou, môžu zvrátiť tento stav práve cvičením.

#2 Zbavte sa “ničiteľov” sexuálnej kondície a erekcie

Nadmerná konzumácia alkoholu, neustály stres, fajčenie či strava založená na cukroch a tukoch - to všetko negatívne ovplyvňuje vašu sexualitu. Aj problémy s erekciou môžu mať postavený základ na týchto štyroch pilieroch. V záujme zachovania intímneho života by ste si preto mali určiť priority.

Fajčenie prispieva k zužovaniu krvných ciev, čo rozhodne nepomáha pri problémoch s erekciou, práce naopak. Znemožňuje to dostať krv na potrebné miesta. Preháňať to s alkoholom zase znamená zvyšovať riziko impotencie.

#3 Spánok a sex sú si bližšie ako si myslíte

Spánok je ďalším faktorom životného štýlu, ktorý má vplyv na sexuálnu kondíciu a libido. Hormóny súvisiace so sexom a spánkové vzorce sú totiž vzájomne prepojené. Potvrdzuje to aj výskum “Spojenie testosterónu, spánku a sexuálnej funkcie u mužov a žien”. Bol zameraný na pochopenie toho, ako sa spánok zvyšuje (a ako bdenie znižuje) hladiny testosterónu a ako tento rytmus môže súvisieť so sexuálnou funkciou.

Keďže hladina testosterónu priamo ovplyvňuje erekciu, aj vďaka spánku si ju môžete udržať na potrebnej úrovni.

Navyše, ak sa cítite neustále unavene a vyčerpane, a do postele padnete ako vrece zemiakov, nečakajte, že týmto vašu sexuálnu kondíciu zlepšíte.

Prečítajte si viac o priaznivých účinkoch Zerexu

#4 Prírodné afrodiziaká

Dopomôcť svojmu sebavedomiu a erekcii súčasne môžete aj s použitím prírodných afrodiziák obsiahnutých v tabletkách na erekciu. Ich použitím zvýšite svoje možnosti, dokážete zlepšiť úroveň sebavedomia a majú aj mnoho ďalších výhod:

  • podporia libido a chuť na sex,
  • priaznivo ovplyvnia kvalitu sexuálneho života,
  • podporia zlepšenie sexuálneho výkonu,
  • pomôžu zásobiť pohlavný orgán krvou a podporiť tak pevnú erekciu,
  • prispejú k udržaniu celkovej duševnej pohody.

Afrodiziaká sa tešia všestrannejšiemu využitiu. Použiť ich môžete aj na “prilákanie” opačného pohlavia, a to vo forme afrodiziakálnych parfumov. Zabezpečia okamžité zvýšenie sexuálnej príťažlivosti. Správne zvolená aróma vám pomôže získať si sympatie u potenciálnej partnerky. Vďaka kvalitným afrodiziakálnym parfumom budete pôsobiť atraktívnejšie a nadobudnete vyššie sebavedomie a sebadôveru.

Muži použitím afrodiziakálnych parfumov pôsobia na opačné pohlavie silnejšie a mužnejšie než iní potenciálni partneri.

Afrodiziakálne parfumy Zerex

Priaznivo ovplyvniť svoju sexuálnu kondíciu môžete aj s použitím čajov na povzbudenie s obsahom afrodiziakálnych zložiek. Rovnako vplývajú na zýšenie libida a chuti na sex, výkonnosť v posteli a aj zachovaniu optimálnej hladiny testosterónu.

#5 Pravidelné lekárske prehliadky nie sú na škodu

Muži sú bytosti silné a nebojácne, nie však vtedy, keď majú navštíviť lekára. Akýkoľvek neriešený zdravotný problém pritom môže škodiť nielen celkovej vitalite, ale aj tej sexuálnej.

Nevyhýbajte sa preto riešeniam problémov, pokiaľ vám biele plášte dokážu pomôcť. Aj rutinná preventívna prehliadka môže zásadným spôsobom ovplyvniť váš sexuálny život. Ak sa totiž podarí odstrániť alebo odhaliť zdravotné ťažkosti, ktoré majú zásadný vplyv na sexuálnu kondíciu, umožní vám to chopiť sa účinných zbraní.

Kroky k zlepšeniu vašej sexuality nemusia byť jednoduché, môžu však znamenať výrazný posun vpred vo vašom živote. A z vás sa môže opäť stať muž, ktorý nebude o svojej sexuálnej vitalite len snívať. Sex je dôležitou súčasťou ľudského života, nenechajte ho preto vytratiť sa z vašej spálne.