Premýšľate často nad tým, ako vzrušiť svoju partnerku? Spísali sme pre vás päť tipov, vďaka ktorým sa vám to určite podarí.

1. Dajte jej masáž hlavy

Nikto nevie, prečo je masáž hlavy pre ženu taká dôležitá a dokáže ju vzrušiť, ale je to tak. Preto by ste túto pár minútovú záležitosť počas predohry určite nemali vynechať.

2. Masáž vagíny

Áno, ďalšia masáž. Skrátka sa musíte zmieriť s tým, že ženy sa veľmi rady nechávajú masírovať a milujú dotyky. Masáž vagíny je skvelou formou predohry a dokáže žene navodiť tú správnu atmosféru aj keď práve nemá na sex chuť. Viac o masáži vagíny sme písali v našom predošlom článku, kde si môžete prečítať všetky podrobnosti.

3. Športujte spolu

A ako čerešničku na torte si po športe doprajte sex. Odborníci vravia, že spoločné zdieľanie športu patrí k najúčinnejším afrodiziakám, a to ako pre muža, tak aj pre ženu. Ako je možné, že sa po športe ešte viac priťahujeme? V pote muža sa totiž po športe objaví takzvaný androstadienon, čo je derivát testosterónu. Tu máte dôkaz, prečo ženy priťahujú športovci.

4. Zahrajte sa niekoho iného

Keď ste boli malí, radi ste sa hrávali na policajtov, vojakov či tajných agentov. Dievčatá zas boli princeznami či lekárkami. Hranie rolí je pre nás prirodzené a inak tomu nie je ani v dospelosti. Predstierajte, že ste v posteli niekým iným a vaša partnerka bude priam šalieť. Prečo? Veľa žien hraná rola akoby oslobodzuje z ich tradičných rolí manželiek, matiek alebo stabilných partneriek. Prečo sa aspoň na chvíľu netváriť, že ste Superman, ktorý prišiel svoju milú zachrániť pred svojím nepriateľom? A ona vás bude čakať na posteli v sexi spodnom prádle. Alebo čokoľvek iné, fantázii sa predsa medze nekladú.

5. Spoločná sprcha alebo kúpeľ

Žiadna novinka, ale predsa osvedčená. Ženy neskutočne vzrušuje, keď si so svojím partnerom dajú spoločnú sprchu. Skúste pre ňu vymyslieť romantický večer s napustenou vaňou a vonnými sviečkami. Sex v sprche je povolený. Po tomto zážitku vám v posteli splní všetko, čo vám bude vidieť na očiach.