Stáva sa to aj vám, že mávate krátky sex? Pokiaľ sa tento problém objaví sem-tam, tak je to ešte v poriadku. Pokiaľ však mávate podobné problémy pravidelne, musíte zbystriť pozornosť. S vekom sa situácia môže zhoršiť a starším mužom sa prinavráti stav ako za mladých čias, keď boli neskúsenými milencami. Predčasná ejakulácia a nekvalitná erekcia vedia potrápiť každého druhého Slováka od 35 do 65 rokov. Najčastejšie sa jedná o problém skorého vyvrcholenia (ejakulácie) po vniknutí do tela ženy. V súčasnej dobe v rámci túžby po dlhšom a plnohodnotnom intímnom styku je možné vsadiť na týchto 5 tipov, pomocou ktorých sa s istotou vyhnete krátkemu sexu a tým lepšie uspokojíte aj svoju partnerku.

Cviky na uvoľnenie panvových svalov

Poznáme ich aj pod názvom Kegelove cviky. Tie zaručujú kvalitnejšiu a dlhšiu výdrž v posteli, vášnivejší pôžitok z milovania a v neposlednom rade aj spokojnejšiu partnerku. Sú vhodné nielen pre ženy, ale aj pre nás mužov. Mužom okrem už uvedených benefitov umožnia aj kvalitnejšiu reguláciu penisu a lepšiu kontrolu nad „ejakuláciou“ krátko po vniknutí do ženského tela. Treba pravidelne a vedome precvičovať panvové svalstvo, sťahovať a uvoľňovať pár sekúnd denne, niekoľkokrát za sebou, dýchať nosom smerom do brucha a pritom mať brušné svalstvo a boky uvoľnené. To je základ pre celkový úspech. Ak by nepomohol prvý tip, prinášame ďalší ...

Správne dýchanie

Lepšia erekcia príde správnym dýchaním. Podstatou je začať dýchať zhlboka. 5 sekúnd sa nadychujte, potom zadržte dych aspoň na 3 sekundy. Následne pomalšie vydychuje po dobu niekoľkých sekúnd. Tento postup opakujte a sami uvidíte, ku akým výsledkom ste sa dopracovali ...

Masturbácia pred sexom

Na krátky sex choďte masturbáciou pred samotným aktom. Odbehnite si krátko pred sexom na wc a užite si najskôr sám „so svojou rukou“. Je zrejmé, že potom tak ľahko nedosiahnete druhé vyvrcholenie s partnerkou. Zaručene vám to pomôže a vy tak vydržíte pri milovaní s partnerkou dlhšie. V jej očiach budete dobrým a zdržanlivým milencom, ktorý vydrží presne toľko, koľko chce a potrebuje ona.

Poloha, kedy je žena „hore“

Ak sa bavíme o odďaľovaní ejakulácie, či spôsoboch, ako predĺžiť sexuálny styk, pomôže aj voľba tej správnej polohy pre partnerku. V tomto smere je ideálna poloha, kedy je partnerka hore na vás. Z Kámasútry poznáme túto polohu nazvanú „Na koníka“. Skúste to a poproste svoju milovanú, že ak to príde na vás, tak nech spomalí a po krátkej chvíli zvýši obrátky. Tento postup opakujte pravidelne a stále, až pokým nezaznamenáte pozitívne výsledky a zlepšenie vo vašej výdrži.

Žiaden stres z výkonu

Stres z výkonu je najväčším nepriateľom kvalitnej a dlhšej erekcie. Veľa stresu a napätia z toho, koľko vydržíte a či vôbec, podnecujú naopak nie lepší výkon, ale práve častejšie problémy s erekciou a to v každom veku. Erekciu a svoj výkon si zlepšíte práve eliminovaním stresu na minimum.

cta-predlzte-pohlavny-styk-zerex-extralong-v2-comp