Už si ani nepamätáte, kedy ste naposledy s partnerom prežili vášnivý sex? Narastá vaša nespokojnosť s jeho aj vaším výkonom? Možno je na vine jeho predčasná ejakulácia. Pokiaľ muž predčasne ejakuluje, čiže jeho semeno sa vyroní do piatich minút od okamihu, kedy začal pohlavný styk, nie je to dobré ani pre partnerku. Partnerka je neuspokojená. Dá sa však pristúpiť na to, ako oddialiť a kontrolovať mužskú ejakuláciu. Existuje 5 metód ako oddialiť predčasnú ejakuláciu, ktoré ho musíte naučiť.

1. Dobrý nádych a výdych

Predčasná ejakulácia môže zasiahnuť každého muža. Problém vzniká vtedy, ak sa tento stav opakuje viackrát po sebe. Trpí nielen muž, ale i partnerka. Na to, aby ste sa kvôli tomu jeden druhému prestali odcudzovať, môžete aj vy pomôcť svojmu partnerovi. Naučte ho zhlboka dýchať. Nech sa prvých 5 sekúnd nadychuje, následne nech zadrží dych na 3 sekundy a potom pomaličky (minimálne 5 sekúnd) vydychuje. Takto mu to pomôže.

2. Zdravá masturbácia

Pomáha, ak muž aj sám masturbuje a pritom cvičí nasledovné: Ak pociťuje, že sa blíži orgazmus, musí prestať a zatnúť sa. Po chvíli, keď ho to prejde, usiluje sa znova dosiahnuť vyvrcholenie. Túto metódu je potrebné opakovať viackrát za sebou s cieľom dosiahnutia želateľného efektu.

3. Kegelove cviky sú „in“

Kvalitnejšia výdrž i forma v posteli, vášnivejší ľúbostný zážitok a pokojnejšia partnerka. Toto sľubujú Kegelové cviky pre mužov. Každé cvičenie dodá silu a motiváciu, nielen po fyzickej, ale aj duševnej stránke. Nehovoriac o dobrej nálade a samozrejme dlhšej výdrže v posteli. Muž, ktorý precvičuje Kegelové cviky, bude schopný, práve vďaka výbornej schopnosti ovládania svojho penisu, predĺžiť sexuálny akt a urobiť z neho dlhšie trvajúci zážitok. Muži budú schopní „neexplodovať.

Ako a čo treba cvičiť? Základom je vedomé ovládanie panvového svalstva. Je potrebné striedavo ho sťahovať a uvoľňovať (po dobu minimálne 10 sekúnd). Každý jeden cvik je potrebné urobiť po 10 krát a počas cvičenia dýchať nosom do brucha. Boky a brucho nemôžu byť napäté.

4. Tantra a tantrický sex

Ak vás oboch sužuje predčasná ejakulácia, vsadiť môžete aj na tantrický sex. Predčasná ejakulácia pominie, navyše dosiahnete dlhotrvajúcu erekciu aj bez erotických pomôcok.

Základom tantrického sexu je dôkladne sa pripraviť na celý intímny akt. Uvoľnenie a relax, to je nesmierne dôležité. Pripravte si aj miesto na praktizovanie intímneho styku. Nezabudnite na dôkladnú tantrickú masáž, ktorej cieľom je dôkladné uvoľnenie všetkých partií na tele, vrátane intímnych. Orgazmus nie je podmienka, ale dôkladné uvoľnenie partnera po fyzickej, aj duševnej stránke, to sa cení najviac.

5. Znecitlivejúce gély a kondómy

Ak nepomôže pri predčasnej ejakulácii ani tantra a meditácia, potom vám zostáva skúsiť znecitlivejúce gély a kondómy. Väčšina mužov sa zhodla na tom, že práve toto je účinný spôsob, ako oddialiť ejakuláciu.

predĺženie erekcie