O nedostatku testosterónu sme písali v minulom článku 5 signálov, že máte nedostatok testosterónu. V tomto ďalšom článku nadviažeme na predchádzajúci článok a budeme hovoriť o zaručených spôsoboch, ako zvýšiť jeho hladinu prírodnou formou. Zo zdravotného hľadiska bude pre vás a vaše (nielen) intímne zdravie najlepšie:

Začnite cvičiť a hýbte sa viac!

Ako zvýšiť testosterón v tele? Začnite častejšie cvičiť a hýbať sa! Cvičenie a pravidelný pohyb pomáhajú tvorbe testosterónu. Dobrou správou je, že môžete siahnuť po akomkoľvek cvičení a športe. Podľa vašej chuti a vašich daností. Ak vsadíte na pravidelnosť a častosť cvičenia (minimálne 4 krát v týždni), znovuzrodenie zažije aj vaša erekcia.

Nebojte sa tukov

Nemajte strach zo zvýšeného tuku, ak chcete mať vyššie hodnoty testosterónu v tele. Uprednostňujte však nasýtené tuky z rastlinného a živočíšneho zdroja. Z nich vyberáme predovšetkým mlieko a mliečne výrobky, kokos a kokosový olej, mäso, olivy a olivový olej, orechy, či aj vaječný žĺtok.

S cholesterolom nešetrite

S tukom v tele úzko súvisí aj cholesterol. Pre zvýšenie testosterónu je nesmierne významný vitamín A. Nachádza sa najmä v mlieku a mliečnych výrobkoch, v mäse, či vajciach. Rovnako ho nájdete aj v potravinách s vyšším obsahom tuku a cholesterolu. V súvislosti s túžbou zvýšiť množstvo testosterónu v tele, musíte zabudnúť na nízkotučné produkty a mlieko. Tieto vám nepomôžu s jeho tvorbou, skôr naopak.

Pite viac mlieka!

Ako sme už viackrát zdôraznili aj v tomto článku, piť veľa mlieka sa oplatí, pretože vám zabezpečí dostatok testosterónu v tele. Pite ho pravidelne a najlepšie každý deň. Dobré je siahnuť po mlieku s vyšším obsahom tuku.

Jedzte ryby, najmä tuniaka

Účinnosť rýb, obzvlášť tuniaka, na testosterón a erekciu, už netreba viac zdôrazňovať. Sú výborné vďaka množstvo zinku, ktorý sa v nich nachádza, obzvlášť v tuniakovi. Okrem toho v tuniakovi nájdete aj veľa mastných kyselín. Vďaka týmto látkam budete mať zdravé srdce, cievy, ako aj zdravý sex, vášeň a v neposlednom rade dostatok testosterónu a tým i zdravú a fungujúcu erekciu. A to je to hlavné, čo hľadá každý dokonalý a zdravý muž ...

Ako zvýšiť testosterón? Ultragoldom.