Dostali ste práve kopačky od svojej priateľky a zrazu ste sa ocitli sám v byte? Nezúfajte, nepodľahnite smútku. Začali sa pre váš totiž zlaté časy a my vám prezradíme 5 dôvodov, prečo je to tak!

1. Žiadne nezmyselné hádky

Prečo mi pozeráš na zadok? Lebo sa mi predsa páči, nie? Nie! Určite si myslíš, že je príliš veľký. Preboha, nemyslím! Tak prečo sa tak blbo tváriš? A ako sa mám tváriť? Dobre, nebudem sa naň pozerať. Vidíš! To preto, lebo je veľmi veľký a nepáči sa ti! Zdá sa vám to povedomé? Tak tomu je odteraz raz a navždy koniec.

2. Nemusíte pravidelne upratovať

Víkendové dopoludnie môžete stráviť oveľa príjemnejšie než s vysávačom v ruke. Už sa nemusíte vzdať svojho organizovaného chaosu na stole, plného popolníka a zbytky pizze predsa pár dní ešte vydržia. A kôš na odpadky môžete vyniesť až v momente, keď to v ňom začne žiť. Single dream life.

3. Môžete ísť von s kým len chcete

Pokojne môžete pozvať na pohár vína svoju dávnu lásku alebo kolegyňu z práce bez toho, aby ste sa museli podrobiť výsluchu, kam idete a prečo. Nie ste nikým a ničím viazaní. A ak dostanete chuť na to, aby pohár vína zašiel ďalej, môžete si užiť i nezáväzný sex.

4. Už žiadne romantické filmy

Môžete sledovať akékoľvek filmy či erotické videá, sex cez webkameru bez toho, aby ste zložku v počítači museli uložiť pod názvom výsledkov z hokeja. Čo je na tom, že je ešte len ráno. Ak sa cítite nesvoj, stačí zatiahnuť závesy a ide sa na vec!

5. Nezáväzný sex

Blondínka, brunetka či zrzka? Môžete mať akúkoľvek len budete chcieť! Na párty už nemusíte premýšľať nad tým, že doma máte ženu svojich snov, aj keď viete, že to tak nie je. Môžete sa bozkávať, s kým chcete a nebudú vás čakať žiadne výčitky svedomia. Užívajte si nezáväzný sex a neobmedzujte sa v tom! Tip: Ak sa chystáte, ako čerstvo single žrebec, privábiť pár samičiek, vsaďte na správny parfum. Vôňa obsahujúca prírodné afrodiziaká vám jednoznačne uľahčí proces zoznamovania. V prípade, že ste po rokoch vo vzťahu, už zabudli ako zbaliť ženu, nápomocné môžu byť napríklad aj videá  odborníka na zvádzanie žien. Michal Kopecký vo svojom video seriály totiž odhaluje taktiku zvádzania žien.