Vzrušiť partnera na plné obrátky nemusí byť problém, ak ho už poznáte dostatočne dlho a viete, ako na neho. Pokiaľ však ešte poznáte aj jeho najcitlivejšie erotogénne zóny, budete to mať jednoduchšie. Dožičte mu nezabudnuteľné chvíle a pocity, na ktoré bude ešte dlho spomínať, hoc aj celé nasledovné dni. Zoznámte sa s tými „naj“ erotogénnymi zónami u muža.

Chrbát

Začnite chrbtom. Požiadajte ho, aby si ľahol na brucho a začnite s masážou jeho chrbta. Masáž ako predohra, to je výborný nápad a isto to ocení aj on. Pozorujte jeho reakcie na každý váš pohyb po jeho chrbte. Prisuňte sa so stehnami k jeho bokom. Prejdite mu nechtami po jeho pokožke aj viackrát za sebou. Postupne zvyšujte obrátky v pohyboch. Nebojte sa pritlačiť a rovnako využite aj svoj jazyk v rámci svojich hier s jeho chrbtom počas masáže. Bozkávajte aj jeho šiju. Takto so všetkým mu pripravíte to, na čo čaká každý muž v rámci predohry.

Pery

Ústa v tomto rebríčku „naj“ erotogénnych zón na tele muža, zaručene nemôžu chýbať. Predstavujú základnú erotogénnu zónu u muža. A ktorá časť úst je najcitlivejšia? Je to spodná pera a jej časť tesne pod ňou. Práve kvôli tomu, že je tam veľa nervových zakončení. Ak ho chcete skutočne dostať, koncom svojho jazyka mu dráždite jeho peru a po chvíľke ju začnite aj jemne cicať. Nemusíte sa báť aj jemného hryzkania.

Krk

A čo tak skúsiť dráždiť mu krk? To, čo mužov vzrušuje najviac na krku, je jeho predná časť. Silnejšie krúžte svojím jazykom vôkol jeho ohryzku. Uvidíte, čo to s ním spraví po chvíľke takejto masáže. Mnoho mužov má s tým problém sa potom v posteli ovládať. Prečo to neskúsiť aj u toho vášho?

Penis a semenníky, prekvapte ho!

A to najlepšie na koniec nášho rebríčka. Samozrejme, zabudnúť nemôžeme ani na jeho penis. Ale pozor, nezabudnite ani na jeho semenníky! Máte strach, či ostych pred partnerom, keď mu chcete chytiť jeho semenníky? Nemajte žiadne obavy. Práve pohlavné orgány a všetko vôkol nich, sú tou najcitlivejšou erotogénnou zónou na mužskom tele. Môžete dráždiť jednak penis, ako aj semenníky, prstami alebo celou rukou. Ak ho chcete prekvapiť viac, využite aj svoje prsia, ústa alebo aj horúce dlane.

Jeho spokojnosť v intímnom živote značí spokojnosť aj vo vašom celom vzťahu. Experimentujte a skúšajte všetko, čo môže priniesť aj vášmu partnerovi viac potešenia, uvoľnenia a radosti zároveň. Čo vy na to, budete jeho poslušnou milenkou, ktorá mu ponúkne aj niečo nové a vzrušujúcejšie, ako inokedy?

cta-precitajte-si-o-priaznivych-ucinkoch-zerex-v1-comp