Milovníci sexuálnych polôh zozadu, tešte sa! Prinášame 3 varianty polôh zozadu. Polohy zozadu sú odjakživa vyhľadávanými jednak mužmi, ako aj ženami. Trúfnete si na ne aj vy alebo radšej zostanete pri klasike?

So zomknutými nohami!

Partnerka si ľahne na brucho tak, že nohy ponechá natiahnuté tesne pri tele. Vy sa následne zložte na ňu a to tak, že nohy budete mať sčasti natiahnuté nabok a sčasti na partnerkiných nohách. Svoju prednú časť tela si nadľahčujte rukami, aby ste mali viac priestoru nad telom partnerky. Pokiaľ by sa vám to zdalo málo intímne a romantické, stačí pootočiť hlavy k sebe. Tak, aby ste sa mohli zároveň pri akte aj bozkávať. Takto sex získa zase iný rozmer.

Stoličku odzadu!

Pri polohách zozadu môžete využiť aj kus nábytku. V tomto prípade to bude stolička, ktorú využije viac práve vaša partnerka. Nech sa nakloní nad stoličku a súčasne sa oprie lakťami o operadlo. V tej správnej chvíli vniknite do partnerky zozadu, pritom ľavou rukou jej zdvihnite nohu a priložte si ju k vášmu boku. Výborný tip na to, aby ste dosiahli hlbší prienik s nezabudnuteľným pôžitkom a zážitkom.

V stoji!

A čo tak si dopriať polohu zozadu a postojačky? Skúste to nasledovne. Ako prvé si nájdite správne miesto, kde si túto polohu doprajete. Najlepším bude miestnosť s veľkým zrkadlom. Partnerka sa ako prvá zaprie o zrkadlo (môže využiť aj iný kus nábytku, napríklad skriňu, stôl, ...) a následne vy do nej vnikáte zozadu. Zároveň sa pridržiavajte oboma rukami, buď partnerkinho tela vôkol jej pása, alebo rovnako o zrkadlo, či iný kus nábytku.

Alebo len dráždite partnerku na prsiach alebo klitorise. Je to na vás, kam dočiahnete a pre ktorú jej časť sa nakoniec rozhodnete. To, že vsadíte práve na zrkadlo, sa vám môže vyplatiť ešte viac. Tým, že budete vidieť svoje nahé telá v zrkadle, ako sú zomknuté vzájomnou láskou a vášňou, tak si viac okoreníte svoj sex. Bude to neskutočný pohľad. Dáte sa na to nahovoriť alebo radšej zostanete pri klasike?

cta-predlzte-pohlavny-styk-zerex-extralong-v2-comp