Je tu ten správny čas spoznať ďalšie tri polohy z dielne čarovnej Kámasútry na nastávajúci mesiac. Objavte s nami čaro a náruživosť, ktoré plynú z nasledovných erotických polôh, ktoré očaria nie jeden zamilovaný pár. Zažite nový pocit pri milovaní s ďalšími zaujímavými erotickými polohami ...

Hadie klbko

Začnite tým, že si pokľaknete na zem. Zaujmite stabilnú polohu a to tak, že sa nakloníte smerom dozadu. Následne je rad na partnerke, ktorá si kľakne pred vás a dá svoje nohy medzi tie vaše. Táto poloha vyžaduje, aby ste boli k sebe silno pritlačení. Postupne položte svoje ruky vôkol partnerkinho pása, jej ruky zostanú za chrbtom tak, že sa budú dotýkať vašich stehien a bokov. V tejto polohe je dovolené, aby ste sa vlnili navzájom - ako také mladé „Háďatá“. Ak by vám to nevyhovovalo, môžete to robiť klasicky - hore a dolu. Výhodou tejto polohy je fakt, že budete mať vždy na dosah partnerkin klitoris, ktorý budete môcť jemnejšie alebo aj drsnejšie dráždiť. Doprajte jej ešte erotickejší zážitok.

Obrázok polohy.

Rozohnené“ sedlo

Ak vsadíte radšej na túto polohu z Kámasútry, vedzte, že taktiež neoľutujete. Usaďte sa na zem alebo na posteľ. Vystrite ruky smerom za svoje telo a nohy prekrížte do uvoľneného tureckého sedu. Partnerka si musí vyjsť na vás, obomkne vás nohami, kľakne si na kolená a rukami vás uchytí za ramená. Práve ona bude udávať tempo a bude mať dohľad nad všetkým – jednak nad rýchlosťou prirážania, ako aj hĺbkou prieniku. Vaše vzájomné intímne zblíženie a trenie prispeje jednak k väčšej vášnivosti, ako aj k silnejšiemu erotickému zážitku. Ak ešte pridáte aj náruživejšie bozky a vzájomné zvádzajúcejšie pohľady, výsledok bude ešte nezabudnuteľnejší a erotickejší ...

Obrázok polohy.

Pôvabná jazda

V čom bude spočívať táto tretia poloha? Ľahnite si na chrbát a ruky vystrite voľne za hlavu. Partnerka vás obkročí tak, že bude čelom k vám a nohy vystrie takým spôsobom, že ponechá chodidlá vedľa vašich pliec. Následne sa nakloní smerom dozadu a zatlačí o svoje ruky, ktoré bude mať na zemi (alebo na vašich kolenách). Jej pohyb bude spočívať iba v jej bokoch a bude pripomínať kopírovanie číslice „osem“. Je to alternatíva miesto klasických pohybov hore a dolu. Pri tejto polohe budete mať navyše výborný rozhľad na celé nahé partnerkino telo.

Obrázok polohy.

Ako máte možnosť vidieť, Kámasútra má vždy čím prekvapiť. Tak prekvapte aj vy ďalšími polohami z dielne bájnej Kámasútry tak ako ostatné spokojné páry. Radi uvítame tipy na vaše odskúšané erotické polohy v Zerex diskusii pod týmto článkom.