Afrodiziakum

Vzrušenie, nálada a sexuálna túžba. To všetko prináša afrodiziakum.

Čo je afrodiziakum?

Vzrušenie, nálada a sexuálna túžba. To všetko prináša afrodiziakum. Vo všeobecnosti sa definuje ako látka, ktorá pôsobí v mysli a vyvoláva sexuálne vzrušenie, erotickú náladu a túžby. Názov sa odvodzuje od gréckej bohyne lásky, krásy a plodnosti – Afrodity. Afrodiziakum pôsobí cez interné formy stimulácie mysle (napríklad potraviny, alkoholické nápoje), ale i psychofyziologické stimulácie mysle (povzbudzuje zmysly zrak, sluch, hmat a čuch).

Najlepšie afrodiziakum pre muža

Medzi najlepšie a najvhodnejšie afrodiziaka pre mužov patria čokoláda, yohimibín, arginín a Muira Puama. Prívlastok kráľovský medzi prírodnými afrodiziakami si zaslúži jednoznačne čistá čokoláda. Najvhodnejšou a najlepšou voľbou je zvlášť pre mužov. Obsahuje chemikálie, ktoré vyvolávajú dobré pocity, a výhodou je aj serotonín, ktorý pomáha pri relaxácii. Okrem nich obsahuje aj psychostimulant Phenylethylamine zodpovedný za pocit radosti a vzrušenia. Slávny vrchol dosahujú v čokoláde endorfíny. Práve tie sú zodpovedné za zvýšenie sexuálnej túžby u mužov.

Yohimibín patrí k najpopulárnejším rastlinným a prírodným afrodiziakám pre mužov. Pochádza z kôry západoafrického stromu, býva tiež označený aj ako alkaloid. Yohimibín blokuje arenergné receptory v tele, zvyšuje genitálny prietok krvi a pomáha zvyšovať vzrušenie u niektorých mužov. Jeho nevýhodou sú však rôzne vedľajšie účinky.

Arginín je ďalšie vhodné afrodiziakum pre mužov. Táto aminokyselina sa nachádza v potravinách ako sú orechy, syr, vajcia, či mäso. Oxid dusnatý zvyšuje prietok krvi do penisu a podporuje vzrušenie, či dlhotrvajúcu erekciu.

Afrodiziakum pre ženu

Ako obľúbené a vhodné afrodiziaká pre ženy odporúčame Senovku grécku, ženšen, arginín a Tribulus Terrestris. Senovka grécka pomáha pri syntéze pohlavných hormónov, ktoré sú zodpovedné za zväčšenie prsníka u žien. Fytoestrogény, ktoré senovka obsahuje sú pre tento proces rozširovania veľmi efektívne. Niekoľko štúdií dokázalo účinok týchto semien na zdravé poprsie.

Medzi najpredávanejšie afrodiziakum pre ženy patrí ženšen. Je považovaný za veľmi cennú bylinu, ktorá je obľúbená aj pri revitalizovaní celého organizmu. U ženy vyvoláva biochemické mechanizmy v tele, ktoré zvyšujú libido.

Arginín, je podobne ako pre mužov, vhodný aj pre ženy. Znižuje vaginálnu suchosť a stimuluje orgazmus u žien. Tribulus Terrestris je stará čínska a indická bylina používaná ako afrodiziakum. Tribulus zlepšuje plodnosť, sexuálnu výkonnosť a sexuálny apetít. Okrem týchto účinných funkcií stimuluje libido. Medzi vhodné a obľúbené afrodiziaká patria tiež rôzne bylinné a prírodné dostupné látky ako vanilka, či čokoláda.

Najsilnejšie afrodiziakum

Existuje však jeden malý zázrak, nemá žiadne vedľajšie účinky a nemusíte za nim čakať v rade u lekára. Jeho ďalšou výhodou je nástup účinku a cena. Je ním Zerex.

V ňom sa spájajú všetky silné afrodiziaká, ktoré sa postarajú o vaše túžby a sexuálne uspokojenie. Navyše je prírodnou kombináciou všetkých dôležitých aminokyselín. Medzi nimi je aj Arginín, ktorý sa vo veľkom podiele zúčastňuje na sexuálnej túžbe a nenecháva vás chladným. Obsahuje aj známe byliny ako MACA a Tribulus Terrestris, ktoré zlepšujú plodnosť, sexuálnu výkonnosť a sexuálny apetít ako aj extrakt z kakaovníka. Zerex spája všetky dobré, vhodné a schválené afrodiziaká, máte ho za vynikajúcu cenu a zaručí vám zaslúženú sexuálnu spokojnosť.